Порядок організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах

Організація супроводу дитини з особливими потребами в умовах ДНЗ

Індивідуальна програма розвитку дитини з ООП

http://www.slideshare.net/ippo-kubg/ss-28800002
http://www.slideshare.net/ippo-kubg/ss-41939807

/Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/5а.png

У дошкільному навчальному закладі №24 1.02.2017р. відбулася установча зустріч спеціалістів по супроводу дитини, з особливостями в поведінці,координатором якої був спеціаліст Кіровоградської міської - ПМПК , консультант-психолог-Цеба Оксана Анатоліївна.На зустрічі були обговорені та отримані результати комплексної оцінки розвитку дитини і прописані цілі для написання індивідуальної рограми розвитку.

Семінар для логопедів

24 січня на базі Кіровоградської міської ПМПК відбувся семінар-практикум, для логопедів дошкільних навчальних закладів міста, з теми : " Супровід дитини з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу ". Логопеди мали змогу подивитися презентацію з розробки індивідуальної програми розвитку та практичне заняття по роботі з дітьми в особливостях розвитку та поведінки.


/Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/1а.png /Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/9а.png /Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/8а.png

Семінар для психологів

31 січня 2017 року , спеціалісти Кіровоградської міської ПМПК провели практичний семінар по створенню індивідуальної програми розвитку .

Завідувач ПМПК - Дорошенко Олена Миколаївна надала інформацію про створення умов запровадження інклюзивного навчання по законодавчій базі.

Практичний психолог - Чеканова Оксана Сергіївна провела майстер-клас по навчанню : " Методи та прийоми в роботі психолога ЗОШ для дітей з особливими освітніми потребами " .

Цеба Оксана Анатоліївна - практичний психолог , надала методичні та практичні рекомендації по організації індивідуальної програми розвитку , створення командного підходу , індивідуалізації навчального процесу , адаптації та модифікації дитини з особливими освітніми потребами в навчальному просторі.

/Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/4а.png /Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/6а.png /Files/images/foto_pmpk/logopedi__psihologi/7а.png

Кiлькiсть переглядiв: 2212

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.